Chciałbym, aby nasza gmina była dumą dla każdego z mieszkańców, aby każdy mógł znaleźć tu właściwe sobie miejsce. Wierzę, że razem możemy wiele osiągnąć, a nasze wspólne sukcesy mogą być wzorem dla innych gmin.

Wiem, że nasza gmina to połączony organizm, od Harbutowic, po Krzywaczkę, przez Rudnik, Sułkowice i Biertowice. Każda z miejscowości ma swój urok i nieocenione zalety, wspólnie musimy je wykorzystywać i wzajemnie się nimi ubogacać. Wiem także, że każde pokolenie w naszej gminie powinno mieć swoje znaczące miejsce i powinno być zauważone i docenione.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem – żona Monika, synowie Filip i Michał.

Ukończyłem Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie – studia inżynierskie ukończone na kierunku manager produktu, magisterskie na kierunku handlowo-celnym.

Obecnie zajmuję się zawodowo odnawialnymi źródłami energii. Zastosowaniem systemów solarnych i fotowoltaicznych w domach jednorodzinnych i zakładach przemysłowych. Z ramienia wykonawcy współpracuję z innymi samorządami w realizacji zadań inwestycyjnych.

W samorządzie byłem radnym Rady Miejskiej w Sułkowicach w VI kadencji, w tejże kadencji pełniłem funkcję przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, byłem członkiem Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki.

Jestem współorganizatorem dorocznych imprez „zakończenie lata na kamieńcu”, które były połączone z gminnym a później z powiatowym zlotem „esioków”. Ściśle współpracuję ze Stowarzyszeniem Wspomagania Osób Niepełnosprawnych „KOLONIA” z Harbutowic, jako sympatyk Grupy Środowiskowej Współorganizator dorocznego balu charytatywnego w Sułkowicach jestem Przewodniczący Rady Rodziców przy ZSZiO w Sułkowicach.

Jako kandydat na burmistrza gminy, 21 października 2018r. proszę o Państwa głosy.

Pozdrawiam, Artur Grabczyk