Gmina dla wszystkich mieszkańców

Szanowni Państwo,
w minioną niedzielę wielu z Was wzięło udział w wyborach. To Państwo, ogromną większością głosów zdecydowaliście, że przez kolejne 5 lat pokieruję naszą gminą. Pragnę z całego serca podziękować za wszystkie oddane na mnie głosy. Mam świadomość podejmowanej służby i zapewniam, że dołożę wszelkich starań, by wraz z Radą Miejską zabiegać o rozwój naszej małej ojczyzny. Wierzę, że zdołamy pracować ponad podziałami dla dobra wszystkich miejscowości. (więcej…)

Dziękuję za każde dobre słowo

Szanowni Państwo,
dobiega końca kampania przed Wyborami Samorządowymi, które odbędą się 21 października 2018r.

W ostatnim czasie, starałem się przedstawić Państwu mój pomysł na rozwój naszej Gminy. Uważam, że nasza Gmina może być lepiej i skuteczniej zarządzana. Wiem, że naszą społeczność stać na dużo więcej i nasza społeczność powinna dużo więcej otrzymywać. Zadaniem władz jest dbanie o obywateli – dbanie nie tylko pozornie w ostatnich tygodniach przed wyborami, ale każdego dnia. (więcej…)

Kandydat na Burmistrza Gminy Sułkowice

Chciałbym, aby nasza gmina była dumą dla każdego z mieszkańców, aby każdy mógł znaleźć tu właściwe sobie miejsce. Wierzę, że razem możemy wiele osiągnąć, a nasze wspólne sukcesy mogą być wzorem dla innych gmin.

Wiem, że nasza gmina to połączony organizm, od Harbutowic, po Krzywaczkę, przez Rudnik, Sułkowice i Biertowice. (więcej…)

Kandydaci KWW Artura Grabczyka – dobro gminy ponad podziałami

Zaprosiłem do współpracy najlepszych ludzi. Ludzi kreatywnych, pełnych zapału do działania, którzy podobnie jak ja chcą zmian. W mojej drużynie skupiłem osoby z różnych grup społecznych, młodych, ambitnych i także tych z wieloletnim doświadczeniem samorządowym. Osoby o różnych talentach, charakterach, często odmiennych zdaniach, ludzi, którzy widzą potrzebę zmian w naszej gminie i którzy o te zmiany będą walczyć.
(więcej…)

Mój Program Wyborczy

Jeśli wybierzecie mnie Państwo na burmistrza gminy Sułkowice, chciałbym uaktywnić naszą młodzież, która z takim zapałem działa w szkołach na poszczególnych etapach edukacji. Wierzę, że doskonale sprawdzi się biorąc współodpowiedzialność za rozwój gminy. Potrzeba nam świeżości, ich młodego zapału, kreatywności i ciekawych pomysłów wartych realizacji.

Ważne, aby zatroszczyć się także o seniorów. To oni bowiem są wspaniałą lekcją historii dla młodych pokoleń, skarbnicą wiedzy, doświadczenia i życiowej mądrości. Im zawdzięczamy tak wiele, dlatego chcę , aby w naszej gminie powstały centra aktywności dla seniorów, które stworzą im warunki do rozwijania ich talentów i planów oraz będę dawały możliwość wspólnych spotkań i wymiany wielopokoleniowych poglądów.
(więcej…)

Spotkania przedwyborcze

Szanowni Państwo, mieszkańcy Krzywaczki, Harbutowic, Rudnika, Biertowic i Sułkowic, serdecznie zapraszam na spotkania, na których przedstawię Państwu mój plan rozwoju poszczególnych miejscowości i całej gminy. Przedstawię Państwu również kandydatów z KWW Artura Grabczyka na radnych do Rady Miejskiej w Sułkowicach, by jak najlepiej reprezentować interesy mieszkańców w naszej gminie.

Poniżej terminarz spotkań:
(więcej…)

Okręg nr 15 Sułkowice: Maciej Ziembla – kandydat na radnego

Mam 39 lat, moja rodzina mieszka w Sułkowicach od pokoleń. Z wykształcenia jestem technikiem administracji. Zawodowo już od ponad 15 lat zajmuję się grafiką komputerową. Zgromadzoną wiedzę i doświadczenie wykorzystuję w działaniach na rzecz naszej gminy.

W ostatnich latach angażowałem się w przygotowanie wystaw fotografii w Ośrodku Kultury i Galerii Internat, skład gazet lokalnych i książek. Moją pasją jest historia dotycząca naszego miasta. Prowadzę na Facebooku profil Sułkowickie Archiwum Cyfrowe, gdzie publikuję dawne zdjęcia Sułkowic i okolicy.
(więcej…)

Okręg nr 14 Sułkowice: Zbigniew Zając – kandydat na radnego

Zbigniew Zając lat 50, absolwent Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Sułkowicach, żonaty, dwoje dzieci, pracuję w firmie JUCO na stanowisku ślusarz. Znacie mnie Państwo jako osobę sumienną, kompetentną i godną zaufania.

Wiem, że tylko w oparciu o konstruktywny dialog możemy pracować dla dobra naszego miasta, dlatego jako radny będę starał się współdziałać ze wszystkimi, którym leży na sercu dobro Sułkowic, bo tylko działając razem możemy wiele zmienić. Zapewniam, że interesy gminy, a zwłaszcza mieszkańców naszego okręgu będą priorytetem moich działań.
(więcej…)

Okręg nr 13 Sułkowice: Jan Hodurek – kandydat na radnego

Jan Hodurek lat 66, żonaty, cztery córki, jedna wnuczka. Wykształcenie zawodowe – ślusarz, kowal. Obecnie emeryt.

W swojej karierze zawodowej pracowałem w Krakowskich Zakładach Zabawkarskich, następnie jako ślusarz narzędziowy w Fabryce Narzędzi Kuźnia, oraz przez 38 lat wraz z żoną prowadziliśmy Zakład Ślusarsko-Kowalski. Z zamiłowania i pasji druh OSP, Ukończyłem Szkołę Podoficerską w Przasnyszu, od 50-ciu lat jestem członkiem OSP Sułkowice, a od 37 lat jej prezesem.
(więcej…)

Okręg nr 12 Sułkowice: Adam Bargieł – kandydat na radnego

Lat 63. Mąż, ojciec i dziadek. Obecnie pracuje w firmie JUCO. Od ponad 20 lat aktywnie działam w samorządzie, głównie w Radzie Osiedla, w której pełnię funkcję przewodniczącego.

Jako mieszkaniec, ale także jako aktywny działacz samorządowy dostrzegam potrzeby naszej gminy.

Wiem, że wspólnymi siłami możemy wiele osiągnąć dla dobra naszej miejscowości i jeśli tylko pozwolą mi Państwo na objęcie stanowiska radnego z naszego okręgu, obiecuję, że będę sumiennie i rzetelnie realizował postulaty wysuwane przez mieszkańców. Deklaruję także chęć współpracy z każdym, komu zależy na poprawie życia w Sułkowicach.
(więcej…)