Szanowni Państwo,
dobiega końca kampania przed Wyborami Samorządowymi, które odbędą się 21 października 2018r.

W ostatnim czasie, starałem się przedstawić Państwu mój pomysł na rozwój naszej Gminy. Uważam, że nasza Gmina może być lepiej i skuteczniej zarządzana. Wiem, że naszą społeczność stać na dużo więcej i nasza społeczność powinna dużo więcej otrzymywać. Zadaniem władz jest dbanie o obywateli – dbanie nie tylko pozornie w ostatnich tygodniach przed wyborami, ale każdego dnia. Tym bardziej w naszej małej ojczyźnie dbanie o obywateli powinno się przejawiać codzienną troską o pomoc w rozwiązaniu problemów, które tak po ludzku, utrudniają życie. Gmina to nie tylko strategiczne wielkie projekty inwestycyjne, ale codzienność, która nie musi być szara.

Wielokrotnie powtarzałem moją opinię, że stanowisko burmistrza to misja. Misja, którą zdecydowałem się podjąć, mając na względzie każdego z mieszkańców naszej gminy. Nie myśląc tylko o tych, którzy zgadzają się ze mną i mi kibicują, ale mając na uwadze również tych wszystkich, którzy myślą inaczej, byśmy wspólnie znaleźli drogę do porozumienia.

Dziękuję za wszystkie przejawy sympatii i wsparcia, których doświadczyłem w ogromnej ilości. Serdecznie dziękuję za każde dobre słowo.

Szanowni Państwo, gorąco zachęcam do udziału w wyborach w najbliższą niedzielę. To nasz obywatelski obowiązek. Zachęcam do oddania głosu na moją osobę, zapewniając, że dołożę wszelkich starań by nasza Gmina rozwijała się lepiej, szybciej i z pełną otwartością na wszystkich jej mieszkańców.

 

Z poważaniem,
Artur Grabczyk

Kandydat na Burmistrza Gminy Sułkowice

 

Wybory Samorządowe – 21.10.2018r.

MASZ GŁOS, MASZ WYBÓR!