Jeśli wybierzecie mnie Państwo na burmistrza gminy Sułkowice, chciałbym uaktywnić naszą młodzież, która z takim zapałem działa w szkołach na poszczególnych etapach edukacji. Wierzę, że doskonale sprawdzi się biorąc współodpowiedzialność za rozwój gminy. Potrzeba nam świeżości, ich młodego zapału, kreatywności i ciekawych pomysłów wartych realizacji.

Ważne, aby zatroszczyć się także o seniorów. To oni bowiem są wspaniałą lekcją historii dla młodych pokoleń, skarbnicą wiedzy, doświadczenia i życiowej mądrości. Im zawdzięczamy tak wiele, dlatego chcę , aby w naszej gminie powstały centra aktywności dla seniorów, które stworzą im warunki do rozwijania ich talentów i planów oraz będę dawały możliwość wspólnych spotkań i wymiany wielopokoleniowych poglądów.

Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy, także potrzebują swojego wyjątkowego miejsca – żłobek to paląca potrzeba w całej gminie. Wiem, że wielu rodziców pracuje zawodowo i taka instytucja opieki dla najmłodszych jest niezbędna, dlatego zapewniam, że taka instytucja powstanie.

Mój program wyborczy można zobaczyć również tu:
http://arturgrabczyk.pl/program/