Szanowni Państwo,
w minioną niedzielę wielu z Was wzięło udział w wyborach. To Państwo, ogromną większością głosów zdecydowaliście, że przez kolejne 5 lat pokieruję naszą gminą. Pragnę z całego serca podziękować za wszystkie oddane na mnie głosy. Mam świadomość podejmowanej służby i zapewniam, że dołożę wszelkich starań, by wraz z Radą Miejską zabiegać o rozwój naszej małej ojczyzny. Wierzę, że zdołamy pracować ponad podziałami dla dobra wszystkich miejscowości. Wasze zaufanie i ogromne poparcie, jakim mnie obdarzyliście, mobilizuje mnie jeszcze bardziej do maksymalnej pracy w poczuciu odpowiedzialności za wspólne dobro całej naszej gminy.

Dziękuję także za poparcie mojego Komitetu Wyborczego. To Państwo obdarzyliście kredytem zaufania 8 osób z mojej drużyny. Jest to nasz wspólny, bardzo duży sukces. Te wybory pokazały, że widzicie potrzebę zmian, a inicjatywy jakie zaproponowaliśmy są zgodne z Waszymi oczekiwaniami.

Jestem otwarty na współpracę i już dziś zapraszam wszystkich, którym zależy na dynamicznym rozwoju naszej gminy, do wspólnego działania dla jej dobra.

Z wyrazami wdzięczności,
Artur Grabczyk